ΣΥΡΙΖΑ Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς


Επικοινωνία / Contact RSS Twitter Facebook YouTube flickr

18/09/2009

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΙ ΤΟΥ ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΥ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙΑ

Bουλευτικές εκλογές 4ης Οκτωβρίου 2009




Επικρατείας

Α Αθηνών, Α Θεσσαλονίκης, Α Πειραιώς, Αιτωλοακαρνανίας, Αργολίδος, Αρκαδίας, Aρτας, Αττικής, Αχαίας, Β Αθηνών, Β Θεσσαλονίκης, Β Πειραιώς, Βοιωτίας, Γρεβενών, Δράμας, Δωδεκανήσου, Έβρου, Εύβοιας, Ευρυτανίας, Ζακύνθου, Ηλείας, Ημαθίας, Ηρακλείου, Θεσπρωτίας, Ιωαννίνων, Καβάλας, Καρδίτσας, Καστοριάς, Κέρκυρας, Κεφαλληνίας, Κιλκίς, Κοζάνης, Κορινθίας, Kυκλάδες, Λακωνίας, Λάρισας, Λασιθίου, Λέσβου, Λευκάδας, Μαγνησίας, Μεσσηνίας, Ξάνθης, Πέλλας, Πιερίας, Πρέβεζας, Ρεθύμνης, Ροδόπης, Σάμου, Σερρών, Τρικάλων, Φθιώτιδας, Φλώρινας, Φωκίδας, Χαλκιδικής, Χανίων, Χίου


Παρουσίαση των ψηφοδελτίων


1η ΜΕΙΖΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΘΡΑΚΗ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Έβρου [φυλλάδιο jpg1, jpg2]

ΑΛΑΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Πάνου

ΓΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Χαραλάμπους

ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ελευθερίου

ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ροδόπης [φυλλάδιο pdf]

ΓΙΟΥΡΤΣΟΥ ΤΖΕΛΑΙΝΤΙΝ του Τζεμήλ

ΚΟΥΤΑΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη

ΛΑΦΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του Αριστοτέλη

ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του Μεμέτ

ΠΥΛΙΑ ΜΑΡΘΑ του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ξάνθης

ΖΕΪΜΠΕΚ ΧΟΥΣΕΪΝ του Χασάν

ΚΑΛΙΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ-ΜΠΑΤΖΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ

ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΒΙΤΑ) του Γεωργίου

ΜΑΛΚΟΤΣ ΧΑΣΑΝ του Χαλήλ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Δράμας

ΓΑΒΡΑ-ΠΟΥΛΗ ΑΜΑΛΙΑ του Παναγιώτη

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Μιλτιάδη

ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Ιωάννη

ΤΟΜΠΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

ΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αντωνίου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Καβάλας

ΓΑΜΒΡΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Στυλιανού

ΚΑΡΑΤΣΙΟΥΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεόφιλου

ΚΙΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Παναγιώτη

ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανέστη

ΤΣΑΝΑΚΑ-ΠΡΟΒΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Δημητρίου

ΧΑΤΖΗΑΒΡΑΜΙΔΟΥ-ΚΑΝΑΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του Ιωάννη


2η ΜΕΙΖΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Α Θεσσαλονίκης [φυλλάδιο pdf]

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

ΓΑΪΤΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Γεωργίου

ΖΟΡΚΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπύρου

ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του Παναγιώτη

ΚΕΡΣΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του Ιωάννη

ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Στυλιανού

ΚΥΡΓΙΑΦΙΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ) του Βρασίδα

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σταύρου

ΛΙΟΣΑΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του Σπυρίδωνα

ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Κωνσταντίνου

ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

ΞΗΡΟΤΥΡΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑΡΗ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του Γεωργίου

ΠΑΠΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Μιχαήλ

ΠΕΡΚΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΕΤΗ) του Χαραλάμπους

ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΗΣ) του Αθανασίου

ΠΟΥΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Κωνσταντίνου

ΣΑΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιακώβου

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Δημητρίου

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια Β Θεσσαλονίκης [φυλλάδιο pdf]

ΑΜΜΑΝΑΤΙΔΟΥ-ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του Γεωργίου

ΑΜΠΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Παναγιώτη

ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σταύρου

ΓΚΙΒΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

ΚΟΜΨΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Γεωργίου

ΠΛΙΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ζαφείρη

ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Ιωάννη

ΡΩΣΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σταύρου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Σερρών

ΒΕΛΛΙΚΗΣ ΦΙΝΤΙΑΣ του Στεργίου

ΓΑΛΙΑΝΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του Θωμά

ΔΑΓΚΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Αποστόλου

ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του Κωνσταντίνου

ΜΠΑΡΤΖΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αλκιβιάδη

ΠΑΛΑΣΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Φωτίου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του Θεόφιλου

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Αποστόλου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Χαλκιδικής

ΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χριστοδούλου

ΓΛΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Στυλιανού

ΔΗΜΟΥ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ (ΑΡΗΣ) του Θεοδώρου

ΙΓΓΛΕΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Θεοδώρου

ΜΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Κιλκίς [φυλλάδιο pdf]

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Αντωνίου

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ (ΓΙΟΣΚΑΣ) του Παναγιώτη

ΣΠΙΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Πλούταρχου

ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Θεοδώρου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Πέλλας

ΝΙΚΑΚΗ-ΒΑΜΒΑΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κων/νου

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του Αλεξάνδρου

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ (ΝΑΚΗΣ) του Χαραλάμπους

ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ημαθίας

ΓΙΑΛΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αναστασίου

ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του Πέτρου

ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου

ΜΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαράλαμπου

ΧΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παναγιώτη

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Πιερίας

ΑΡΙΣΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του Χρήστου

ΖΑΝΝΑΣ ΖΗΣΗΣ του Γρηγορίου

ΝΤΑΓΛΙΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αθανασίου

ΠΟΥΖΟΥΚΛΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του Αλεξάνδρου

ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου

ΦΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αργυρίου


3η ΜΕΙΖΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Φλώρινας

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ - ΠΟΥΠΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μιχαήλ

ΣΕΛΤΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Ιωάννη

ΣΠΥΡΤΟΥ ΑΝΝΑ του Δημητρίου

ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Μιχαήλ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Κοζάνης

ΒΗΤΤΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του Γεωργίου

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ του Δημητρίου

ΖΑΓΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

ΜΗΤΛΙΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη

ΜΟΡΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

ΤΣΙΚΑΡΔΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Αλεξάνδρου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Καστοριάς

ΚΑΒΕΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Παναγιώτη

ΛΙΟΥΖΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου

ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του Ιωάννη

ΠΕΡΤΕΚΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Σταύρου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Γρεβενών

ΜΟΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του Σάββα


4η ΜΕΙΖΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΗΠΕΙΡΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ιωαννίνων [φυλλάδιο pdf]

ΚΑΣΤΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αποστόλου

ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

ΜΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

ΜΠΑΣΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου

ΣΙΒΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Ανδρόνικου

ΣΚΟΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

ΦΙΛΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Αχιλλέα

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Aρτας [φυλλάδιο pdf]

ΚΙΤΣΑΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΤΣΑ του Δημητρίου

ΝΑΤΣΙΚΑ ΑΓΛΑΪΑ του Λάμπρου

ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΠΕΣΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου

ΤΣΙΡΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Θεσπρωτίας

ΝΤΑΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ευαγγέλου

ΠΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΣΤΥΡΟΠΗ του Αθανασίου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Πρέβεζας

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Σωτηρίου

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αναστασίου

ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου

ΤΣΑΜΠΟΔΗΜΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Βασιλείου


5η ΜΕΙΖΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΘΕΣΣΑΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Λάρισας

ΑΛΕΞΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ-ΠΙΑΧΑ ΕΛΕΝΗ του Νικηφόρου

ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη

ΔΙΩΤΗ ΗΡΩ του Μαρίνου

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Ταξιάρχη

ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Οδυσσέα

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Χρήστου

ΣΑΚΚΑ ΙΛΕΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

ΣΠΑΝΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ (ΡΙΤΑ) του Αιμιλίου

ΧΙΟΝΑΡΙΔΗ - ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ ΞΕΝΙΑ του Ανέστη

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Μαγνησίας

ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ - ΧΟΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ συζ. Βασιλείου

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου

ΒΕΔΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του Σπυρίδωνος

ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αποστόλου

ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Στέργιου

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ομήρου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Τρικάλων

ΓΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ευθυμίου

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

ΜΟΥΡΓΕΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Νικολάου

ΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χαράλαμπου

ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

ΧΟΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αποστόλου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Καρδίτσας

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΪΟΣ του Χρήστου

ΚΑΝΔΗΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του Δημητρίου

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου

ΚΟΥΣΙΑΝΤΖΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Χρήστου

ΚΡΥΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου

ΜΟΥΛΙΑΚΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του Θεμιστοκλή

ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του Χρήστου


6η ΜΕΙΖΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΙΟΝΙΑ ΝΗΣΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Κέρκυρας

ΔΗΜΟΚΩΣΤΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ιωάννη

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κωνσταντίνου

ΡΑΙΔΕΣΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σάββα

ΤΣΙΡΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του Νικολάου

ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - ΦΩΤΙΟΣ του Παναγιώτη

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Λευκάδας

ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κων/νου

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Λάμπρου

ΦΑΤΟΥΡΟΥ - ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ συζ. Ανδρέα

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Κεφαλληνίας

ΑΡΑΒΟΥ-ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Ιάσωνα

ΤΑΦΛΑΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Παναγή

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ζακύνθου

ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του Στέργιου

ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου

ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου


7η ΜΕΙΖΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Αιτωλοακαρνανίας

ΓΚΑΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αντωνίου

ΔΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αντωνίου

ΔΡΟΓΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου

ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του Αριστοτέλη

ΜΠΕΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδοσίου

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του Παναγιώτη

ΣΑΛΟΥΡΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ συζ. Αντωνίου

ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Αχαΐας

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΛΙΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Σωτηρίου

ΖΑΡΚΑΔΗΣ -ΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΑΡΕΤΗ συζ. Βασιλείου

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ανδρέα

ΚΑΝΤΖΑΡΗ ΖΑΦΕΙΡΩ του Χρήστου

ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

ΚΟΓΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Στεφάνου

ΚΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου

ΛΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρίστου

ΛΕΧΟΥΡΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου

ΣΠΑΡΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου

ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ηλείας

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Νικολάου

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Φιλίππου

ΑΣΤΕΡΗ ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ του Χρήστου

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Λεωνίδα

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αντωνίου

ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του Αθανασίου

ΜΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γεωργίου

ΜΠΙΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Θωμά


8η ΜΕΙΖΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Φθιώτιδας [φυλλάδιο pdf]

ΓΡΕΒΕΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Θωμά

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαραλάμπους

ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Σπυρίδωνος

ΚΩΤΣΙΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΛΕΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ευρυτανίας

ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου

ΛΥΚΟΚΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΜΠΟΜΠΑ - ΖΑΒΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ συζ. Ανδρέα

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Φωκίδας

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Αριστείδη

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Βοιωτίας

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου

ΑΛΕΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αριστοτέλη

ΔΕΛΒΕΝΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΘΗΒΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΚΥΡΙΑΚΟΥ - ΜΙΧΟΛΟΥ ΑΝΝΑ του Ιωάννη

ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ευβοίας

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου

ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΖΩΗ του Ευαγγέλου

ΜΑΡΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ιωάννη

ΜΟΚΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη

ΤΗΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου


9η ΜΕΙΖΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Εκλογική Περιφέρεια Α Αθηνών [φυλλάδιο pdf]

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου

ΑΞΕΛΟΣ ΡΗΓΑΣ του Νικολάου

ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

ΘΕΟΔΟΣΗ ΑΥΓΟΥΛΑ (ΑΥΓΗ) του Στυλιανού

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Λεωνίδα

ΚΑΤΣΟΡΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ - ΗΛΙΑΣ του Χρήστου

ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΕΡΜΙΝΑ) του Πολύκαρπου

ΚΥΣΚΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αντωνίου

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λουκά

ΜΠΑΡΛΙΑΚΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ του Παναγιώτη

ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου

ΜΠΟΥΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χριστόφορου

ΠΟΡΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Σταύρου

ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του Χαρίλαου

ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μόσχου

ΤΟΣΟΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Θεόφιλου

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου

ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χαράλαμπου

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία

Εκλογική Περιφέρεια Β Αθηνών [φυλλάδιο pdf]

ΑΔΑΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεοδώρου

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Χρήστου

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ευσταθίου

ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου

ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΟΛΓΑ - ΝΑΝΤΙΑ του Γεωργίου

ΒΑΜΒΟΥΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του Παναγιώτη

ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

ΒΩΒΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του Ιωάννη

ΔΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Αθανασίου

ΗΣΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ του Νικολάου

ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ευθυμίου

ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιωάννη

ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη

ΚΑΡΙΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αντωνίου

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του Φωτίου

ΚΟΛΙΔΑΣ - ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

ΚΟΣΥΦΟΛΟΓΟΥ ΑΛΙΚΗ του Κωνσταντίνου

ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ του Ευαγγέλου

ΚΟΥΚΑ ΜΑΡΙΝΑ του Ιωάννη

ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Κωνσταντίνου

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Χρήστου

ΜΕΔΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Σωτηρίου

ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του Γεωργίου

ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Περικλή

ΜΠΑΡΤΣΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Περικλή

ΜΠΑΣΚΟΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

ΜΠΟΥΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελευθερίου

ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ του Αθανασίου

ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νεοφύτου

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χριστόδουλου

ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΦΗ) του Νικολάου

ΠΟΛΙΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ (ΝΑΝΗ) του Χρήστου

ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ (ΓΡΗΓΟΡΗΣ) του Αναστασίου

ΣΤΡΑΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη

ΣΦΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΔΑΦΝΗ του Ευστρατίου

ΤΑΣΤΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη

ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου

ΤΖΩΤΖΗ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ του Ιωάννη

ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αγησιλάου

ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του Στεφάνου

ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

ΧΑΤΖΗΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σοφοκλή

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κίμωνος

ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Νικολάου

ΨΥΚΑΚΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣ του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Α Πειραιώς

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΑΓΟΣ) του Ευγένιου

ΔΡΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη

ΛΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Μιχαήλ

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου

ΜΑΓΕΙΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Εμμανουήλ

ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ελευθέριου

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη

ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ (ΛΙΑ) του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Β Πειραιώς

ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου

ΒΑΜΒΑΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του Νικολάου

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) του Ελευθερίου

ΚΑΡΝΕΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Ευάγγελου

ΚΑΨΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χριστόφορου

ΚΥΛΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Κυριακούλη

ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη

ΤΟΥΛΟΥΜΗ - ΚΟΥΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ) του Δημητρίου

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Αττικής [φυλλάδιο pdf]

ΑΚΡΙΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σωκράτη

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του Χρήστου

ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Καλλέργη

ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του Γεωργίου

ΚΕΡΑΜΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αποστόλου

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σωτηρίου

ΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Παναγιώτη

ΠΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος - Αριστοτέλη

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Βασιλείου

ΠΡΙΦΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΡΟΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαραλάμπους

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου

ΤΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου


10η ΔΕΚΑΤΗ ΜΕΙΖΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Κορινθίας

ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη

ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΒΙΚΥ) του Δημητρίου

ΚΟΥΡΕΜΠΕΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του Σπυρίδωνος

ΚΩΛΕΤΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Αντωνίου

ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου

ΨΗΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Αργολίδας

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

ΑΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου

ΓΡΑΤΣΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σταύρου

ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του Στέφανου

ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Αρκαδίας

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χαραλάμπους

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παναγιώτη

ΚΩΛΕΤΤΗ ΤΟΥΛΑ του Νικολάου

ΜΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου

ΣΤΑΪΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Μεσσηνίας

ΓΚΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

ΧΑΛΒΑΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ανδρέα

ΨΑΡΡΕΑ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Λακωνίας

ΓΕΡΑΡΔΗ-ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΛΙΝΑ) συζ Δημητρίου

ΓΚΟΥΒΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗ - ΜΠΑΣΚΟΥΡΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΒΑ) του Ιωάννη

ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του

ΦΡΑΓΚΗΣ ΠΑΝΑΓΟΣ του Κωνσταντίνου


11η ΜΕΙΖΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΒΟΡΕΙΟ ΑΙΓΑΙΟ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Λέσβου

ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Γεωργίου

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ευσταθίου

ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

ΠΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευστρατίου

ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Χίου

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Κωνσταντίνου

ΙΩΑΝΝΟΥ-ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΚΑ του Ιωάννη

ΚΑΒΥΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Στυλιανού

ΤΣΑΡΤΣΑΛΗ - ΚΑΛΟΓΕΡΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΟΥΛΑ) συζ. Κωνσταντίνου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Σάμου

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του Δημητρίου

ΚΑΡΝΑΒΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Γεωργίου

ΚΝΗΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου


12η ΜΕΙΖΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Κυκλάδων [φυλλάδιο pdf]

ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου

ΜΠΙΡΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του Χρήστου

ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

ΣΥΡΜΑΛΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Ευαγγέλου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Δωδεκανήσου

ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του Δημητρίου

ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Επαμεινώνδα

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ηλία

ΠΟΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου


13η ΜΕΙΖΩΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ - ΚΡΗΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Χανίων

ΒΑΓΙΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΛΙΑ) του Νικολάου

ΒΟΥΚΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κυριάκου

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΖΩΗ του Χαράλαμπου

ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Εμμανουήλ

ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ρεθύμνης

ΑΝΤΩΝΟΥΣΑΚΗ ΟΛΓΑ του Νικολάου

ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Νικολάου

ΞΑΝΘΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Ηρακλείου

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΟΝΤΙΟΣ) του Χαριλάου

ΔΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου

ΚΟΥΡΟΥΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Μιχαήλ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου

ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Βαρδή

ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ

ΟΥΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΣ) του Βασιλείου

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΥΛΛΑ) του Βασιλείου

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Νομού Λασιθίου

ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Νικολάου

ΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου

ΚΑΣΤΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του Δημητρίου

ΛΑΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη



 



Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία πλοήγησης και να αναλύουμε την επισκεψιμότητα της ιστοσελίδας μας. Με την παραμονή σας στην ιστοσελίδα, αποδέχεστε τη χρήση cookies όπως αυτή περιγράφεται στην Πολιτική Cookies ΟΚ