ΣΥΡΙΖΑ Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς


Επικοινωνία / Contact RSS Twitter Facebook YouTube flickr

Κοινοβουλευτική Ομάδα ΣΥΡΙΖΑ




1. Αβραμάκης Ελευθέριος, εκλογική περιφέρεια Σερρών

2. Αγαθοπούλου Ειρήνη, εκλογική περιφέρεια Κιλκίς

3. Αθανασίου Αθανάσιος (Νάσος), εκλογική περιφέρεια Α` Ανατολικής Αττικής

4. Αλεξιάδης Τρύφωνας, εκλογική περιφέρεια Β` Πειραιώς

5. Αμανατίδης Γιάννης, εκλογική περιφέρεια Α` Θεσσαλονίκης

6. Αναγνωστοπούλου Αθανασία (Σία), εκλογική περιφέρεια Αχαΐας

7. Αποστόλου Ευάγγελος, εκλογική περιφέρεια Εύβοιας

8. Αραχωβίτης Σταύρος, εκλογική περιφέρεια Λακωνίας

9. Αυγέρη Θεοδώρα (Δώρα), εκλογική περιφέρεια Β` Θεσσαλονίκης

10. Αυλωνίτης Αλέξανδρος - Χρήστος, εκλογική περιφέρεια Κέρκυρας

11. Αχτσιόγλου Ευτυχία (Έφη), Επικρατείας

12. Βαγενά Άννα, εκλογική περιφέρεια Λάρισας

13. Βαρδάκης Σωκράτης, εκλογική περιφέρεια Ηρακλείου

14. Βαρεμένος Γιώργος, εκλογική περιφέρεια Αιτωλοακαρνανίας

15. Βασιλικός Βασίλης, Επικρατείας

16. Βερναρδάκης Χριστόφορος, εκλογική περιφέρεια Α` Αθηνών

17. Βέττα Καλλιόπη, εκλογική περιφέρεια Κοζάνης

18. Βίτσας Δημήτρης, εκλογική περιφέρεια Β2 Δυτικού Τομέα Αθηνών

19. Βούτσης Νίκος, εκλογική περιφέρεια Α΄Αθηνών

20. Γεροβασίλη Όλγα, εκλογική περιφέρεια Άρτας

21. Γιαννούλης Χρήστος, εκλογική περιφέρεια Α` Θεσσαλονίκης

22. Γκαρά Αναστασία (Νατάσα), εκλογική περιφέρεια Έβρου

23. Γκιόλας Γιάννης, εκλογική περιφέρεια Αργολίδας

24. Δραγασάκης Γιάννης, εκλογική περιφέρεια Β2 Δυτικού Τομέα Αθηνών

25. Δρίτσας Θεόδωρος, εκλογική περιφέρεια Α` Πειραιά

26. Ελευθεριάδου Σουλτάνα, εκλογική περιφέρεια Καβάλας

27. Ζαχαριάδης Κώστας, εκλογική περιφέρεια Β1 Βόρειου Τομέα Αθηνών

28. Ζεϊμπέκ Χουσεΐν, εκλογική περιφέρεια Ξάνθης

29. Ζουράρις Κωνσταντίνος, εκλογική περιφέρεια Α` Θεσσαλονίκης

30. Ηγουμενίδης Νίκος, εκλογική περιφέρεια Ηρακλείου

31. Θραψανιώτης Εμμανουήλ, εκλογική περιφέρεια Λασιθίου

32. Καλαματιανός Διονύσιος - Χαράλαμπος, εκλογική περιφέρεια Ηλείας

33. Καρασαρλίδου Ευφροσύνη (Φρόσω), εκλογική περιφέρεια Ημαθίας

34. Κασιμάτη Ειρήνη (Νίνα), εκλογική περιφέρεια Β` Πειραιώς

35. Κατρούγκαλος Γιώργος, εκλογική περιφέρεια Β1 Βόρειου Τομέα Αθηνών

36. Κάτσης Μάριος, εκλογική περιφέρεια Θεσπρωτίας

37. Καφαντάρη Χαρούλα (Χαρά), εκλογική περιφέρεια Β2 Δυτικού Τομέα Αθηνών

38. Κόκκαλης Βασίλειος, εκλογική περιφέρεια Λαρίσης

39. Λάππας Σπυρίδων, εκλογική περιφέρεια Καρδίτσας

40. Μάλαμα Κυριακή, εκλογική περιφέρεια Χαλκιδικής

41. Μαμουλάκης Χαράλαμπος (Χάρης), εκλογική περιφέρεια Ηρακλείου

42. Μάρκου Κωνσταντίνος, εκλογική περιφέρεια Αχαΐας

43. Μεϊκόπουλος Αλέξανδρος, εκλογική περιφέρεια Μαγνησίας

44. Μιχαηλίδης Ανδρέας, εκλογική περιφέρεια Χίου

45. Μουζάλας Γιάννης, εκλογική περιφέρεια Β3 Νότιου Τομέα Αθηνών

46. Μπαλάφας Γιάννης, εκλογική περιφέρεια Β3 Νότιου Τομέα Αθηνών

47. Μπάρκας Κωνσταντίνος, εκλογική περιφέρεια Πρεβέζης

48. Μπουρνούς Γιάννης, εκλογική περιφέρεια Λέσβου

49. Μωραΐτης Αθανάσιος (Θάνος), εκλογική περιφέρεια Αιτωλοακαρνανίας

50. Νοτοπούλου Κατερίνα, εκλογική περιφέρεια Α` Θεσσαλονίκης

51. Ξανθόπουλος Θεόφιλος, εκλογική περιφέρεια Δράμας

52. Ξανθός Ανδρέας, εκλογική περιφέρεια Ρεθύμνου

53. Ξενογιαννακοπούλου Μαριλίζα, εκλογική περιφέρεια Β1 Βόρειου Τομέα Αθηνών

54. Παπαδόπουλος Αθανάσιος (Σάκης), εκλογική περιφέρεια Τρικάλων

55. Παπαηλιού Γιώργος, εκλογική περιφέρεια Αρκαδίας

56. Παπανάτσιου Κατερίνα, εκλογική περιφέρεια Μαγνησίας

57. Παπαχριστόπουλος Αθανάσιος, εκλογική περιφέρεια Δυτικού Τομέα

58. Παππάς Νίκος, εκλογική περιφέρεια Β3 Νότιου Τομέα Αθηνών

59. Πέρκα Θεοπίστη (Πέτη), εκλογική περιφέρεια Φλώρινας

60. Πολάκης Παύλος, εκλογική περιφέρεια Χανίων

61. Πούλου Παναγιού (Γιώτα), εκλογική περιφέρεια Βοιωτίας

62. Ραγκούσης Γιάννης, εκλογική περιφέρεια Β` Πειραιώς

63. Σαντορινιός Νεκτάριος, εκλογική περιφέρεια Δωδεκανήσου

64. Σαρακιώτης Γιάννης, εκλογική περιφέρεια Φθιώτιδας

65. Σκουρλέτης Παναγιώτης (Πάνος), Επικρατείας

66. Σκουρολιάκος Πάνος, εκλογική περιφέρεια Α` Ανατολικής Αττικής

67. Σκούφα Ελισσάβετ (Μπέττυ), εκλογική περιφέρεια Πιερίας

68. Σπίρτζης Χρήστος, εκλογική περιφέρεια Α` Ανατολικής Αττικής

69. Συρμαλένιος Νίκος, εκλογική περιφέρεια Κυκλάδων

70. Τελιγιορίδου Ολυμπία, εκλογική περιφέρεια Καστοριάς

71. Τζάκρη Θεοδώρα, εκλογική περιφέρεια Πέλλας

72. Τζανακόπουλος Δημήτρης, εκλογική περιφέρεια Α` Αθηνών

73. Τζούφη Μερόπη, εκλογική περιφέρεια Ιωαννίνων

74. Τριανταφυλλίδης Αλέξανδρος, εκλογική περιφέρεια Α` Θεσσαλονίκης

75. Τσακαλώτος Ευκλείδης, εκλογική περιφέρεια Β1 Βόρειου Τομέα Αθηνών

76. Τσίπρας Αλέξης, εκλογική περιφέρεια Αχαΐας

77. Τσίπρας Γιώργος, εκλογική περιφέρεια Β` Δυτικής Αττικής

78. Φάμελλος Σωκράτης, εκλογική περιφέρεια Β` Θεσσαλονίκης

79. Φίλης Νίκος, εκλογική περιφέρεια Α` Αθηνών

80. Φλαμπουράρης Αλέξανδρος, Επικρατείας

81. Φωτίου Θεανώ, εκλογική περιφέρεια Β3 Νότιου Τομέα Αθηνών

82. Χαρίτου Δημήτριος (Τάκης), εκλογική περιφέρεια Ροδόπης

83. Χαρίτσης Αλέξανδρος (Αλέξης), εκλογική περιφέρεια Μεσσηνίας

84. Χατζηγιαννάκης Μιλτιάδης, εκλογική περιφέρεια Ευβοίας

85. Χρηστίδου Ραλλία, εκλογική περιφέρεια Β3 Νότιου Τομέα Αθηνών

86. Ψυχογιός Γεώργιος, εκλογική περιφέρεια Κορινθίας



Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία πλοήγησης και να αναλύουμε την επισκεψιμότητα της ιστοσελίδας μας. Με την παραμονή σας στην ιστοσελίδα, αποδέχεστε τη χρήση cookies όπως αυτή περιγράφεται στην Πολιτική Cookies ΟΚ